Co o mnie mówią moi Klienci:

Rafal Rychter
Rafal Rychter
21:00 18 Dec 23
Polecam, profesionalna obsługa.Szybko załatwiona sprawa.Bardzo dobry kontakt.Dziękuję.
Marcin Czubaj
Marcin Czubaj
17:23 11 Dec 23
Pełen profesjonalizm i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza, bezproblemowy kontakt oraz pełne zaangażowanie. Wszystkie wymagane dokumenty skompletowane błyskawicznie oraz bez żadnych poprawek. Sprawa poprowadzona od A do Z tak jak powinna być i mogę cieszyć się ze swojego własnego M. Szczerze każdemu polecam Pana Artura!
Szymon Sajgon
Szymon Sajgon
20:52 28 Nov 23
Polecam z czystym sumieniem, Profesjonalna obsługa, kontakt szybki i Pan Artur cały czas dostępny i pomocny przy każdej formalności.
Jakub Gruca
Jakub Gruca
17:48 24 Nov 23
Dzięki skrupulatności i doświadczeniu Pana Artura wszystko poszło bardzo sprawnie. Polecam
Kamelia S
Kamelia S
11:11 24 Oct 23
Pełen profesjonalizm, polecam
Magdalena Witecka
Magdalena Witecka
12:05 20 Oct 23
Wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Polecam gorąco!
Maciej Nogalski
Maciej Nogalski
11:54 16 Oct 23
Profesjonalizm, rzetelność i kompetencja. Pan Artur jest doradcą godnym polecenia.
Patrycja Leszcz
Patrycja Leszcz
11:13 13 Oct 23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Arturem, pełny profesjonalizm, bardzo polecam !
Paulina Stawiarska
Paulina Stawiarska
14:04 23 Aug 23
Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panem Arturem. Zadzwoniłam aby umówić się na spotkanie w sprawie kredytu i od razu udzielił mi informacji oraz poinstruował mnie co zrobić przed spotkaniem. Wszystko poszło płynnie. Bardzo duża wiedzą i doświadczenie. Znajomość rynku i doskonałe podejście do Klienta. Polecam. Ja napewno będę wracała.
Anna Gaik
Anna Gaik
14:42 22 Aug 23
Serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa. Klarowne odpowiedzi na pytania i pomoc w formalnościach.
Paula
Paula
10:06 10 Jul 23
Najlepszy doradca kredytowy z jakim miałam okazję współpracować! Pełen profesjonalizm. Polecam
Tymek Kupczyk
Tymek Kupczyk
07:50 02 Jul 23
Pan Artur pełen profesjonalizm. Zwróciliśmy się wraz z małżonką do Pana Artura z prośbą o pomoc w refinansowaniu kredytu. Wszystko poszło gładko. Nie musieliśmy się niczym przejmować, Pan Artur zajął się wszystkimi formalnościami. Przeprowadził nas krok po kroku a to wszystko poza jednym spotkaniem online. Nie jesteś z tych okolic żaden problem ????Oszczędność OGROMNA zarówno finansowa jak i czasowa. Chcesz wiedzieć jaka? Skontaktuj się z Panem Arturem, wszystkiego dowiesz się w jeden dzień. ☺️Jestem mega zadowolony. Szczerze polecam i będę polecał wśród znajomych.
Piotr Witkowski
Piotr Witkowski
11:14 22 Jun 23
Najkorzystniejsza oferta, profesjonalizm, rzetelność. Polecam skorzystanie z usług Pana Artura.
JOANNA GOSKA
JOANNA GOSKA
20:04 19 May 23
Wspaniały, profesjonalny a przede wszystkim skuteczny doradca kredytowy. Dzięki niemu uzyskaliśmy korzystne dla nas warunki kredytu mimo wielu niesprzyjających okoliczności. Szybko sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam zdecydowanie.
Monika Noga
Monika Noga
19:52 01 Mar 23
Pan Artur pełen profesjonalizm. Dokładnie przejrzał wszystkie oferty, aż znalazł najbardziej mnie satysfakcjonującą. Polecam w 200%. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Widać, że posiada ogromną wiedzę i świetnie czuję się w świecie finansów. Oby więcej takich profesjonalistów:)
Przemek Noga
Przemek Noga
19:41 01 Mar 23
Miałem okazję korzystać z usług Pana Artura i mogę polecić go z czystym sumieniem. Profesjonalne podszedł do mojej sprawy. Widać że zna się na rzeczy i lubi to co robi:)
Paweł
Paweł
14:52 13 Feb 23
Polecam Pana Artura każdemu kto szuka uczciwego doradcy od kredytu hipotecznego. Wyjaśniono mi cały proces kredytowy i porównano oferty z wielu banków wybierając te najlepsze. Pełen profesjonalizm! Polecam!
Karolina Maniewska
Karolina Maniewska
11:39 05 Feb 23
Pan Artur to człowiek godny polecenia - bardzo rzetelny, kompetentny i zaangażowany. Wszystko wyjaśnił w sposób jasny i niezwykle przystępny, nawet dla laika. Cierpliwie odpowiadał na pytania i rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Czuwał nad całym procesem kredytowania - w zasadzie o nic nie musiałam się martwić. Jeśli ktoś rozważa skorzystanie z usług Pana Artura i wciąż się waha, nie powinien dłużej zwlekać, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu.
Kamil Zielonka
Kamil Zielonka
17:44 31 Jan 23
Pan Artur to prawdziwy specjalista od kredytów, potrafi wszystko wytłumaczyć w jasny sposób. Formalności załatwione szybko,sprawnie i w miłej atmosferze. Szczerze Polecam
Katarzyna Oziembała
Katarzyna Oziembała
19:29 03 Dec 22
Pan Artur wykonuje swoją pracę z wielką pasją i na wysokim poziomie. Profesjonalnie oraz w sposób wyczerpujący zajmuje się nurtującym tematem Klienta. Szczerze polecam.
Grzegorz Kopacz
Grzegorz Kopacz
17:02 06 Nov 22
Pan Artur jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym ekspertem ds finansowych. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Polecam z czystym sumieniem.
Krzysztof Chudy
Krzysztof Chudy
22:36 04 Oct 22
Pan Artur to zdecydowanie człowiek godny polecenia!Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pana Artura wyróżnia ogromny poziom wiedzy oraz profesjonalne podejście do klienta. Pomoc udzielona fachowo, wszystko załatwione na najwyższym poziomie.
Natalia Psiuk
Natalia Psiuk
06:49 21 Sep 22
Gorąco polecam współpracę z panem Arturem. Potrafi nawet największemu laikowi wytłumaczyć wszystkie informacje związane z kredytem. Bardzo szybka i profesjonalna współpraca. Pan Artur wykazuje bardzo duże zaangażowanie, jest bardzo dokładny co przekłada się na krótki okres oczekiwania na decyzje kredytową. Polecam!!!
Barbara Seremet
Barbara Seremet
18:18 20 Apr 22
Serdecznie polecam. Pan Artur przez cały proces załatwiania kredytu był z nami w pełnym kontakcie. Wszystko na bieżąco wyjaśniał, odpowiadał na nasze pytania. Widać było pełne zaangażowanie w sprawę. Na pewno przy ubieganiu się o inne kredyty wrócimy do Pana Artura.
Paweł Knop
Paweł Knop
18:01 13 Apr 22
Bardzo polecam współpracę z Panem Arturem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pan Artur poprowadził nas przez cały proces załatwiania kredytu hipotecznego, który nie należy do najłatwiejszych. Kontakt był bez problemu na każdym kroku. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.
Leszek Romański
Leszek Romański
09:14 28 Mar 22
Pan Artur był trzecim doradcą kredytowym z którym mieliśmy kontakt i jedynym, który wykazał się stosowną wiedzą i podejściem do klienta. Na szczególną uwagę zasługuje poziom zaangażowania - trzymał rękę na pulsie w szybko zmieniających się okolicznościach i ofertach, dzięki czemu udało nam się otrzymać lepsze warunki kredytowe. Proces kredytowy z pomocą pana Artura to czysta przyjemność. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!
Betty Grucela
Betty Grucela
15:40 03 Mar 22
Polecam! Profesjonalnie, szybko, konkretnie i co najważniejsze z najlepszą ofertą!
Seol Cosmetics
Seol Cosmetics
08:33 01 Mar 22
5 gwiazdek za pełen profesjonalizm oraz świetną atmosferę współpracy. Polecam
Maciej Czernik
Maciej Czernik
21:33 27 Dec 21
Polecam! Super Doradca, pomógł w 100% w załatwieniu odpowiedniego kredytu.
marta włodarek
marta włodarek
18:28 29 Sep 21
Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i fachowość. Super kontakt i przede wszystkim dużo cennych podpowiedzi. Dla Pana Artura nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze stara się szukać jakiegoś rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się ze trafiłam na takiego doradcę!
Piotr Kutak
Piotr Kutak
12:34 25 Aug 21
Polecam za konkretne podejście, wyjaśnienie szczegółów i sprawne złożenie wniosku! Teraz pozostało tylko spłacać kredyt 😉
Zobacz wszystkie opinie
js_loader